Značky

ALTESSE

Šperky Altesse jsou dokonalým spojením svobodného smýšlení a nadčasového designu francouzských návrhářů. Altesse je značka stříbrných šperků a šperků z plaqué.

HANOVA

Hodinky Hanowa slaví 50 let. Hodinky Hanowa jsou elegantní, designové a vysoce kvalitní švýcarské hodinky.

CHAMPS ELYSÉES

Luxusní šperky francouzské značky Champs Elysées jsou vyrobeny z 18ti karátového zlata. V kolekci najdete modely se vzácnými perlami i drahými kameny, jako jsou rubíny, smaragdy, safíry a diamanty.

OBAKU

Každý model hodinek Obaku je odrazem filozofie zen a dánského smyslu pro design. Obaku jsou čisté, precizní bez zbytečných detailů, zaměřují se na rovnováhu a harmonii v každém detailu.

PIERRE LANNIER

Široká nabídka pánských i dámských hodinek této značky si získala tisíce příznivců po celém světě. Pestrá kolekce je navržena tak, aby si v ní vybral opravdu každý.

ROCHET

Klenotnictví Présence představuje značku Rochet. Rochet je výrobce pánských šperků, hodinek a doplňků. Produktové řady Rochet jsou velmi módní a trendy.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace